Fransiska Weckesser – Thuis in Los Angeles

Welkom bij ‘Thuis in het buitenland, een rondje om de aarde’. In deze podcastserie neemt Chantal Deen je mee naar bijzondere plekken over de hele wereld en ontmoet je Nederlanders die hun leven over de grens hebben opgebouwd. Mensen die hun hart volgen, nieuwe culturen omarmen en kiezen voor een avontuur dat hun leven verandert.
In deze aflevering hoor je het verhaal van Fransiska Weckesser. Wat begon met een kans om te werken in China tijdens de World Expo groeide uit tot een internationale carrière die haar uiteindelijk naar Los Angeles bracht. Vanuit de stad van film, entertainment en ondernemerschap runt zij haar eigen creatieve productiebedrijf.
Fransiska vertelt over haar leven in Los Angeles, waar een ontmoeting met wereldsterren als Rihanna of andere bekende Amerikanen eerder normaal dan bijzonder is. Ze deelt haar ervaringen over wonen en werken in een stad vol kansen, cultuurverschillen en creativiteit. Luister mee naar haar verhaal over avontuur, ondernemerschap en het opbouwen van een nieuw thuis aan de andere kant van de wereld.