Onze producten op uw website

Als tussenpersoon kunt u de aanvraagmodules van onze verzekeringen op uw eigen website plaatsen. Zo kunt u samen met uw klant de mogelijkheden bekijken en de verzekering direct online afsluiten. Ook kan uw klant via uw site zelf een van onze verzekeringen afsluiten. In beide gevallen ontvangt u provisie.

Link voor producten

Uw logo in de aanvraagmodules

U kunt uw logo laten opnemen in de online aanvraagmodules. Stuur ons in dat geval een e-mail met een GIF of JPEG-bestand (bij voorkeur 177 x 42 pixels en 72 dpi) van uw logo.

Ons logo op uw website

Wilt u het logo van OOM Verzekeringen op uw website plaatsen? U kunt het logo hier downloaden. U mag het logo gebruiken in uw communicatie over onze producten, bijvoorbeeld op uw website of op formulieren en in brochures voor uw klanten.