HomeLinks voor tussenpersonenLink naar Global Visitor
Plaatsen van een link naar de Global Visitor
Volg om een link naar de Global Visitor informatie en aanvraagmodule in uw eigen site op te nemen de volgende stappen:
Link naar de Nederlandse aanvraagmodule
<a href="#" onClick="window.open('https://www.oomverzekeringen.nl/tp.aspx?product=gv&nummer=tpnr&subnummer=subnr&emailadres=adres&module=1', 'popupWindow','width=' + (screen.availWidth - 100) + ',height=' + (screen.availHeight - 300) + ',left=44,top=50,resizable=yes,scrollbars=yes,status=yes,' + 'toolbar=yes,location=yes,menubar=yes');return false;">Global Visitor</a>
Als u gebruik maakt van een contentmanagementsysteem is het vaak voldoende om alleen de daadwerkelijke link over te nemen:
Korte link naar de Nederlandse aanvraagmodule
www.oomverzekeringen.nl/tp.aspx?product=gv&nummer=tpnr&subnummer=subnr&emailadres=adres&module=1
Korte link naar de Engelse aanvraagmodule
www.oominsurance.com/tpe.aspx?product=gv&nummer=tpnr&subnummer=subnr&emailadres=adres&module=1
-
Vervang vervolgens het tpnr in de tekst door uw eigen tussenpersoonnummer dat u van OOM Verzekeringen gekregen heeft.
-
Vervang het subnr door uw eigen subnummer, als u dat heeft. Laat het in andere gevallen leeg.
-
Vervang het adres door uw eigen e-mailadres. Bij een aanvraag die via uw website is binnengekomen, krijgt u dan automatisch een kopie van onze ontvangstbevestiging aan de klant.
-
Vervang de tekst gv door de tekst die op uw website de link tot stand brengt.
Voor extra uitleg kunt u contact opnemen met de afdeling bedrijfsontwikkeling@oomverzekeringen.nl, of via +31 (0)70 353 21 00.
Uw logo in de aanvraagmodule
Het is mogelijk om uw eigen logo op te nemen in de invoerschermen van de online aanvraagmodules. Het is dan nodig dat u uw logo stuurt aan: bedrijfsontwikkeling@oomverzekeringen.nl. Wij zorgen er dan voor dat het logo in de aanvraagmodule komt. Het logo moet aan de volgende voorwaarden voldoen:
Procedure in English
Click below for the link procedure in English
Global Visitor